הצהרת נגישות

הנחיות הנגישות המקובלות בעולם פותחו ע"י ה- W3C ) World Wide Web Consortium ) ואומצו ע"י מדינות רבות בעולם ובתוכן מדינת ישראל.

חוק שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלויות קובע את חובתם של גופים ציבוריים לתת שירות לאנשים עם מוגבלות במסגרת השירותים הניתנים והמיועדים לכלל הציבור, תוך ביצוע ההתאמות הנדרשות.

רמת הנגישות הנדרשת על פי החוק באתרי אינטרנט הינה רמה 2.

האתר נבנה באמצעות פלטפורמת בניית האתרים של WordPress ועליה מותקנת תבנית  עיצוב נגישה.  אנו דואגים לעדכן את תוספי האתר מעת לעת ולהתעדכן בתוספי נגישות חדשים.

כל הדפים באתר נכתבו בהתאם לכללי הנגישות ולתקן Wcag, יחד עם זאת עדיין ייתכנו באתר אלמנטים ו/או תכנים שאינם הונגשו כראוי ונשמח לקבלת פידבקים.

סייגים לנגישות:

אנו מקדמים בברכה קבלת משוב. אם במהלך הגלישה באתר נתקלתם בבעיה מיוחדת בנושא הנגישות, נשמח לקבלת משוב באמצעות מילוי טופס יצירת קשר שלנו.

במידה ומכל סיבה שהיא הדף בו צפיתם אינו הונגש לשביעות רצונכם ו/או מכל סיבה שהיא מצאתם לנכון לדווח לנו כי הדף אינו עומד בתקן הנקבע על פי חוק, אנו מתנצלים על כך ונשמח לתקן זאת במידי.

נשמח לענות על כל שאלה ולקבל כל הערה בנושא נגישות, בכתובת הבאה: Office@im-law.co.il

או בטלפון: 04-6772733

רכז נגישות:

עוה"ד משה ישראל הנו רכז נגישות מוסמך שהוכשר על ידי לשכת עורכי הדין בשיתוף אוניברסיטת אריאל, ובנוסף בוגר הקורס המקיף לדיני נגישות וזכויות אנשים עם מוגבלויות מטעם לשכת עורכי הדין.

 

ספר לנו מה אתה חושב?