עורך דין הוצאה לפועל

משרדנו מתמחה בייצוג זוכים וחייבים תוך מתן פתרונות יצירתיים, ליווי שוטף וזמינות טלפונית. יחס אישי לכל לקוח ומקצועיות ללא פשרות.

ייצוג זוכים - גבייה בהוצאה לפועל

ניתן לראות כי במציאות של היום, זכייה בפסק-דין לא מבטיחה כי החייב יחזיר לזוכה את הכסף שהוא חייב לו, או יבצע את המעשה שחויב לבצע על ידי בית המשפט.

חשוב לדעת! רשות האכיפה והגבייה אינה גוף אקטיבי ולא תפעל עבורכם. על מנת לגבות בצורה יעילה כספים מחייבים עליכם להגיש בקשות בהתאם לחוקים ולתקנות ובמועדים המתאימים. אי ביצוע פעולות בתיק לא תקדם אתכם בגביית החוב גם לאורך שנים רבות.

על כן יש להתייעץ עם עורך דין הוצאה לפועל, המומחה בטיפול משפטי בחייבים בעייתיים הפועלים לסיכול פסקי הדין וגביה של חובותיהם בדרך היעילה והמהירה ביותר תוך ניצול מקסימלי של האגרות.

למשרדנו ניסיון מוכח בהליכי גבייה !

ייצוג חייבים בהוצאה לפועל

עורך דין הוצאה לפועל מול בעלי חוב (הזוכים), בין אם פרטיים ובין אם מסחריים לרבות בנקים, נותני אשראי וחברות ביטוח, הגעה להסדרי תשלומים, ביטול עיקולים והליכים, בקשות לאיחוד תיקים וחייב מוגבל באמצעים, בקשות בטענת פרעתי והתנגדויות לשטרות, ליווי בחקירת יכולת, טיפול והסדרה לחייבי מזונות, פריסת חוב עבר לביטוח לאומי, ביטול הגבלת רישיון נהיגה, טיפול בבקשה ליציאה מהארץ, בקשה להפחתת ריביות ובחינת התיק בהוצאה לפועל באופן משפטי ומקצועי.