עורך דין מקרקעין בחיפה ובקריות

עורך דין קנייה ומכירת דירה בקריות

מחלקת המקרקעין במשרדנו תלווה אתכם בעסקה החשובה והגדולה בחייכם, עורך דין מקרקעין בחיפה שמכיר את אופי השוק המקומי ובעל ניסיון בתחום יעניק לכם שקט וביטחון, אצלנו תקבלו שירות מקצועי ויעיל הכולל ליווי בכל שלבי העסקה, החל משלב ניהול המשא ומתן, קבלת חוות דעת בתחום המיסוי, אפשרויות למימון העסקה, ביצוע בדיקות מקדמיות והכנת החוזה לקראת חתימה או בדיקת חוזה קיים.

פנייה לעו"ד מקרקעין בחיפה ובקריות נחוץ בין אם מדובר באדם פרטי המעוניין לרכוש או למכור דירה, או בלקוחות עסקיים ומשקיעי נדל"ן, מדובר בעסקאות גדולות ומורכבות העומדות על סכומי כסף גבוהים במיוחד. יתר על כן, ביצוען באופן נכון ומיטבי מהווה מדד קריטי להצלחתן ולעתידם הפיננסי של הצדדים המעורבים. לכן, בעת ביצוע עסקת נדל"ן ומקרקעין קיימת חשיבות גדולה לפנייה אל משרד עורכי דין מקרקעין חיפה, שנושאים אלו מהווים את התמחותו העיקרית.

im-law-547

ייעוץ משפטי מקצועי הוא חובה לכל אדם אשר עומד בפני עסקת מקרקעין – אל תוותר על ייצוג משפטי אשר יחסוך לך עוגמת נפש, כסף ומשאבים רבים. אנו מזמינים אותך ליצור עימנו קשר ב – 04-6772733 או למלא את טופס יצירת הקשר באתר ואנו נחזור אליך בהקדם האפשרי.