ייצוג חייבים במסגרת הליכי הוצאה לפועל ופשיטת רגל

משרדנו הנו מהמובילים בארץ בתחום ייצוג חייבים במסגרת הליכי הוצאה לפועל ופשיטת רגל. המשרד זוכה לאחוזי הצלחה גבוהים לכלל לקוחותיו, וזאת אודות למתן שירות משפטי מקצועי ללא פשרות, ניסיון עשיר בתחום, התאמת ההליך המשפטי עבור כל לקוח וליווי אישי עד להשגת חנינה כלכלית מלאה!

מאחר ותחום החובות, הגנה מפניהם עבור חייבים וגבייתם עבור נושים, הנו תחום העיסוק הבלעדי של המשרד, הפך תחום זה למומחיותנו. הניסיון הרב שצברנו בייצוג זוכים במסגרת הליכי גבייה העניק לנו את הידע הדרוש לייצוג חייבים בהליכי חדלות פירעון.

משרד עורכי דין בקריות, משה ישראל ושות' הנו משרד בוטיק המציע שירותים משפטיים בתחום חדלות פירעון, הסדרי חובות, ייצוג חייבים בהוצאה לפועל, ייצוג חייבים בהליכי פשיטת רגל וייצוג חברות בהליכי פירוק, גבייה עבור זוכים בהוצאה לפועל, בקשת נושה להליכי פשיטת רגל של חייב והסדרי חובות מול נושים תוך מתן פתרונות גישור יצירתיים.

שאלות ותשובות

 1. איך אפשר לבטל עיקול משכורת?

  ראשית צריך לברר מול המעסיק מאיזה תיק הוצאה לפועל התקבל אצלו העיקול על המשכורת, ככל ומדובר בתיק בודד, ייתכן ועדיף לנסות ולטפל בתיק זה בלבד ולא "להעיר" תיקים רדומים אחרים, זה מאוד תלוי במטרה שרוצים להשיג. ככל וישנם עיקולים נוספים, יש צורך בהגשת בקשה לאיחוד תיקים באמצעות עורך דין מנוסה בתחום שידע להציג את הדברים בדרך הנכונה על מנת שצו התשלומים שיקבע יהיה נמוך. לאחר שיאחדו התיקים ניתן לבקש מרשם ההוצאה לפועל ביטול עיקולים.

 2. כיצד לבטל עיקול בחשבון העו"ש בבנק?

  התשובה זהה לזו של ביטול עיקול משכורת. ראה לעיל.

 3. כיצד ניתן לבטל הגבלה על רישיון נהיגה?

  הגבלה על רישיון נהיגה ניתנת לביטול בבקשה מנומקת שמסבירה את הצורך ברישיון הנהיגה וניתן להגיש אותה רק לאחר שמראים רצינות בעמידה בצו תשלומים.

 4. האם כדאי להיעזר בעורך דין בהוצאה לפועל או שעדיף לגשת לבד?

  ראשית הגעה של חייב ללשכת ההוצאה לפועל לא מומלצת בכלל, ככל וישנם תיקים שטרם בוצעה בהם מסירת אזהרה, בעצם ההגעה שלכם ללשכה, יבצעו לכם מסירה של האזהרה בתיקים אלו. שנית, הניסיון מדבר בעד עצמו, הגשת בקשה לבד עלולה להוביל למצב לא רצוי של קביעת צו תשלומים מעבר ליכולת, הפחתת הצו לאחר שנעשה הנזק היא לא פעולה פשוטה, עורך דין מנוסה ידע כיצד להציג את הדברים בצורה נכונה, מה להדגיש ומה להצניע. מי שמנסה לחסוך בעניין זה בסוף משלם ביוקר.

im-law-035
עורך דין הוצאה לפועל