עורך דין הוצאה לפועל

משרדנו מתמחה בייצוג זוכים וחייבים תוך מתן פתרונות יצירתיים, ליווי שוטף וזמינות טלפונית. יחס אישי לכל לקוח ומקצועיות ללא פשרות!

עורך דין מומחה להוצאה לפועל בקריות

עורך דין מומחה להוצאה לפועל בקריות ידע להמליץ לחייב מה נכון עבורו בהתאם למצבו האישי, הרקע המשפחתי ויכולתו הכלכלית. הטיפול המשפטי משתנה מחייב לחייב בהתאם למטרה אליה רוצים לשאוף. חשוב לבחון את הצורך האישי של כל חייב ולהבין מה באמת מפריע לניהול חיים נורמטיביים ככל האפשר לצד העובדה שמתנהלים הליכי גבייה בהוצאה לפועל. חייב שפונה בעצמו להוצאה לפועל ומנסה לעשות פעולות לבדו, ללא ייעוץ מקדים עלול לעשות לעצמו נזק שיחמיר את מצבו.

לדוגמא, חייב שפנה בעצמו ללשכת ההוצאה לפועל לצורך קבלת שירות, אם יתברר לפקיד ההוצאה לפועל כי ישנם תיקים שטרם בוצעה בהם מסירת אזהרה, האזהרה תימסר לחייב בו במקום והדבר יחשב מסירה אישית. כך בעצם תיקים שהיו "רדומים" יתעוררו לחיים.

דוגמא נוספת, חייב שהגיש בעצמו שאלון לצורך קביעת צו תשלומים ובמסגרתו מסר מידע אודות מצבו הכלכלי, ללא הבנה כיצד רצוי להציג את הדברים, עלול להסב לעצמו נזק רב בקביעת צו תשלומים גבוה שאינו משקף את יכולתו האמתית וכך בעצם יחטא למטרה.

משה ישראל ושות' – משרד עורכי דין, הנו מהמובילים בארץ בתחום ייצוג חייבים במסגרת הליכי הוצאה לפועל ופשיטת רגל עד לחנינה כלכלית מלאה.

המשרד מחזיק במגוון כלים ומנגנוניים ייחודיים המקנים יתרון בר קיימא עבור לקוחותיו.

המשרד זוכה לאחוזי הצלחה גבוהים לכלל לקוחותיו, וזאת אודות למתן שירות משפטי מקצועי ללא פשרות, ניסיון עשיר בתחום, התאמת ההליך המשפטי עבור כל לקוח וליווי אישי עד להשגת חנינה כלכלית מלאה.

ייצוג חייבים בהוצאה לפועל

עורך דין הוצאה לפועל מול בעלי חוב (הזוכים), בין אם פרטיים ובין אם מסחריים לרבות בנקים, נותני אשראי וחברות ביטוח, הגעה להסדרי תשלומים, ביטול עיקולים והליכים, בקשות לאיחוד תיקים וחייב מוגבל באמצעים, בקשות בטענת פרעתי והתנגדויות לשטרות, ליווי בחקירת יכולת, טיפול והסדרה לחייבי מזונות, פריסת חוב עבר לביטוח לאומי, ביטול הגבלת רישיון נהיגה, טיפול בבקשה ליציאה מהארץ, בקשה להפחתת ריביות ובחינת התיק בהוצאה לפועל באופן משפטי ומקצועי.

ייצוג זוכים – גבייה בהוצאה לפועל

ניתן לראות כי במציאות של היום, זכייה בפסק-דין לא מבטיחה כי החייב יחזיר לזוכה את הכסף שהוא חייב לו, או יבצע את המעשה שחויב לבצע על ידי בית המשפט.

חשוב לדעת! רשות האכיפה והגבייה אינה גוף אקטיבי ולא תפעל עבורכם. על מנת לגבות בצורה יעילה כספים מחייבים עליכם להגיש בקשות בהתאם לחוקים ולתקנות ובמועדים המתאימים. אי ביצוע פעולות בתיק לא תקדם אתכם בגביית החוב גם לאורך שנים רבות.

על כן יש להתייעץ עם עורך דין הוצאה לפועל, המומחה בטיפול משפטי בחייבים בעייתיים הפועלים לסיכול פסקי הדין וגביה של חובותיהם בדרך היעילה והמהירה ביותר תוך ניצול מקסימלי של האגרות.

למשרדנו ניסיון מוכח בהליכי גבייה !

פרטי התקשרות לשכות הוצאה לפועל – רשות האכיפה והגבייה

לצפייה אופטימלית נא לסובב את המסך לרוחב 

טפסים להגשת בקשות בהוצאה לפועל

עדכון אחרון: נובמבר 2018