fbpx
משרד עורכי דין
 
משה ישראל

עורך דין הוצאה לפועל

משרדנו מתמחה בייצוג זוכים וחייבים תוך מתן פתרונות יצירתיים, ליווי שוטף וזמינות טלפונית. יחס אישי לכל לקוח ומקצועיות ללא פשרות!

עורך דין הוצאה לפועל בקריות

עורך דין הוצאה לפועל בקריות ידע להמליץ לחייב מה נכון עבורו בהתאם למצבו האישי, הרקע המשפחתי ויכולתו הכלכלית. הטיפול המשפטי משתנה מחייב לחייב ובהתאם למטרה אליה רוצים לשאוף. חשוב לבחון את הצורך האישי של כל חייב ולהבין מה באמת מפריע לניהול חיים נורמטיביים ככל האפשר לצד העובדה שמתנהלים הליכי גבייה בהוצאה לפועל. חייב שפונה בעצמו להוצאה לפועל ומנסה לעשות פעולות לבדו, ללא ייעוץ מקדים עלול לעשות לעצמו נזק שיחמיר את מצבו.

לדוגמא, חייב שפנה בעצמו ללשכת ההוצאה לפועל לצורך קבלת שירות, אם יתברר לפקיד ההוצאה לפועל כי ישנם תיקים שטרם בוצעה בהם מסירת אזהרה, האזהרה תימסר לחייב בו במקום והדבר יחשב כמסירה אישית החל ממועד זה. כך למעשה תיקים שהיו "רדומים" או טרם החלו בהם הליכי גבייה יתעוררו לחיים.

דוגמא נוספת, חייב שהגיש בעצמו שאלון לצורך קביעת צו תשלומים ובמסגרתו מסר מידע אודות מצבו הכלכלי / האישי, ללא הבנה כיצד רצוי וכדאי להציג את הדברים, עלול להסב לעצמו נזק רב בקביעת צו תשלומים גבוה שאינו משקף את יכולתו האמיתית וכך בעצם יחטא למטרה.

כיום ההתמודדות בהוצאה לפועל אינה הכרח המציאות, אלא אם ישנה תוכנית סדורה להסדרת החובות בפרק זמן ראוי ומתוכנן מראש, אחרת הדבר הנכון יהא דווקא לפנות להליך של חדלות פירעון ושיקום כלכלי

משה ישראל ושות' – משרד עורכי דין, הנו מהמובילים בארץ בתחום ייצוג חייבים במסגרת הליכי הוצאה לפועל ופשיטת רגל עד לחנינה כלכלית מלאה.

המשרד מחזיק במגוון כלים ומנגנוניים ייחודיים המקנים יתרון בר קיימא עבור לקוחותיו.

המשרד זוכה לאחוזי הצלחה גבוהים לכלל לקוחותיו, וזאת אודות למתן שירות משפטי מקצועי ללא פשרות, ניסיון עשיר בתחום, התאמת ההליך המשפטי עבור כל לקוח וליווי אישי עד להשגת חנינה כלכלית מלאה.

ייצוג חייבים בהוצאה לפועל

עורך דין הוצאה לפועל מול בעלי חוב (הזוכים), בין אם פרטיים ובין אם מסחריים לרבות בנקים, נותני אשראי וחברות ביטוח, הגעה להסדרי תשלומים, ביטול עיקולים והליכים, בקשות לאיחוד תיקים וחייב מוגבל באמצעים, בקשות בטענת פרעתי והתנגדות לביצוע שטר, ליווי בחקירת יכולת, טיפול והסדרה של חוב מזונות, פריסת חוב מזונות עבר לביטוח לאומי, ביטול הגבלת רישיון נהיגה, טיפול בבקשה ליציאה מהארץ, בקשה להפחתת ריביות ובחינת התיק בהוצאה לפועל באופן משפטי ומקצועי.

ייצוג זוכים – גבייה בהוצאה לפועל

ניתן לראות כי במציאות של היום, זכייה בפסק-דין לא מבטיחה כי החייב יחזיר לזוכה את הכסף שהוא חייב לו, או יבצע את המעשה שחויב לבצע על ידי בית המשפט.

חשוב לדעת! רשות האכיפה והגבייה אינה גוף אקטיבי ולא תפעל עבורכם. על מנת לגבות בצורה יעילה כספים מחייבים עליכם להגיש בקשות בהתאם לחוקים ולתקנות ובמועדים המתאימים. אי ביצוע פעולות בתיק לא תקדם אתכם בגביית החוב גם לאורך שנים רבות.

על כן יש להתייעץ עם עורך דין הוצאה לפועל, המומחה בטיפול משפטי בחייבים בעייתיים הפועלים לסיכול פסקי הדין וגביה של חובותיהם בדרך היעילה והמהירה ביותר תוך ניצול מקסימלי של האגרות.

למשרדנו ניסיון מוכח בהליכי גבייה !

קישורים ומידע שימושי – רשות האכיפה והגבייה


פרטי התקשרות לשכות הוצאה לפועל – רשות האכיפה והגבייה

לצפייה אופטימלית ניתן לסובב את המסך לרוחב 
מחוזרשות האכיפה והגבייה – לשכות הוצאה לפועל
המרכז לגביית קנסות
תל אביב-יפולשכת ההוצאה לפועל – תל אביב
לשכת ההוצאה לפועל – תל אביב מזונות
חיפהלשכת ההוצאה לפועל – חדרה
לשכת ההוצאה לפועל – חיפה
לשכת ההוצאה לפועל – חיפה מזונות
לשכת ההוצאה לפועל – עכו
לשכת ההוצאה לפועל – קריית ביאליק
דרוםלשכת ההוצאה לפועל – אילת
לשכת ההוצאה לפועל – אשדוד
לשכת ההוצאה לפועל – אשקלון
לשכת ההוצאה לפועל – באר שבע
לשכת ההוצאה לפועל – באר שבע מזונות
לשכת ההוצאה לפועל – דימונה
צפוןלשכת ההוצאה לפועל – בית שאן
לשכת ההוצאה לפועל – טבריה
לשכת ההוצאה לפועל – נצרת עילית (נוף הגליל)
לשכת ההוצאה לפועל – עפולה
לשכת ההוצאה לפועל – צפת
לשכת ההוצאה לפועל – קריית שמונה
מרכזלשכת ההוצאה לפועל – כפר סבא
לשכת ההוצאה לפועל – כפר סבא מזונות
לשכת ההוצאה לפועל – נתניה
לשכת ההוצאה לפועל – פתח תקווה
לשכת ההוצאה לפועל – ראשון לציון
לשכת ההוצאה לפועל – רחובות
לשכת ההוצאה לפועל – רמלה
ירושליםלשכת ההוצאה לפועל – ירושלים
לשכת ההוצאה לפועל – ירושלים מזונות
פרטי יצירת קשר לשכות הוצאה לפועל

לטפסים להגשת בקשות בהוצאה לפועל לחצו כאן

רשות האכיפה והגבייה – RSS

הוצאה לפועל – RSS

דילוג לתוכן