כניסת לקוחות

הצהרת נגישות

אנו משתדלים להטמיע את כללי הנגישות ככל שניתן בהתאם להנחיות תקן הנגישות המקובלות בעולם אשר פותחו על ידי ה- W3C- (World Wide Web Consortium) ואומצו ע"י מדינות רבות בעולם ובתוכן מדינת ישראל.

האתר עומד בהתאם לדרישות הנגישות לרמה 2 (AA) של ארגון W3C. האתר מותאם לתצוגה בדפדפנים המובילים.

חוק שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות קובע את חובתם של גופים ציבוריים לתת שירות לאנשים עם מוגבלות במסגרת השירותים הניתנים והמיועדים לכלל הציבור, תוך ביצוע ההתאמות הנדרשות.

באתר בוצעו התאמות נגישות לפי תקן ישראלי 5568 וסימן ג' לתקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות) וזאת על אף שמשרדנו עומד בתנאי הפטור כאמור בסעיף 35ו.(ח) לתקנות.

האתר נבנה באמצעות פלטפורמת בניית האתרים של WordPress ומכיל תבנית עיצוב נגישה, בנוסף לתוסף נגישות אשר מוטמע באתר. אנו דואגים לעדכן את תוספי האתר מעת לעת ולהתעדכן בתוספי נגישות חדשים.

הדפים באתר נכתבו בהתאם לכללי הנגישות ולתקן Wcag, יחד עם זאת עדיין ייתכנו באתר אלמנטים ו/או תכנים שאינם הונגשו כראוי ונשמח לקבלת פידבקים.

באמצעות סרגל הנגישות שבאתר ניתן: לבטל הבהובי מסך, לנווט באתר באמצעות המקלדת, לסמן כותרות באופן בולט לעין, להגדיל ולהקטין את הגופן המוצג באתר, לשנות לסגנון גופן קריא, לשנות צבעים לניגודיות כהה או בהירה ולסמן קישורים באתר.

סייגים לנגישות

אנו מקדמים בברכה קבלת משוב. אם במהלך הגלישה באתר נתקלתם בבעיה מיוחדת בנושא הנגישות, נשמח לקבלת משוב באמצעות מילוי טופס יצירת קשר שלנו.

במידה ומכל סיבה שהיא הדף בו צפיתם אינו הונגש לשביעות רצונכם ו/או מכל סיבה שהיא מצאתם לנכון לדווח לנו כי הדף אינו עומד בתקן הנקבע על פי חוק, אנו מתנצלים על כך ונשמח לתקן זאת במידי.

נשמח לענות על כל שאלה ולקבל כל הערה בנושא נגישות, בכתובת הבאה: Office@im-law.co.il

או בטלפון: 04-6772733

רכז נגישות

עו"ד משה ישראל הנו רכז נגישות מוסמך שהוכשר על ידי לשכת עורכי הדין בשיתוף אוניברסיטת אריאל, ובנוסף בוגר הקורס המקיף לדיני נגישות וזכויות אנשים עם מוגבלויות מטעם לשכת עורכי הדין.

תעודה רכז נגישות