כניסת לקוחות

שטר חוב לשכירות

השכרת דירה או חנות ו/או כל נכס מקרקעין שבבעלותנו כמוה כעסק לכל דבר ועניין, על כן יש להניב ממנו את התשואה המקסימאלית ולהגן על השקעה זו. ענייני שכירות הנכס הינם עניינים מהותיים אשר בטעויות של חוסר ידע, ניסיון ותשומת לב מתאימים, עלולים לגרום לעוגמת נפש רבה והן להפסדים כספיים. על כן מומלץ שלא לחסוך עלות ייעוץ ו/או עריכת הסכם שכירות ולפנות לעו"ד בקי בתחום.

שטר חוב לשכירות מהווה בטוחה אשר תעניק למשכיר, במצב של הפרת הסכם השכירות מצד השוכר, יתרון משפטי, בעיקר ככל ויזדקק לפנות להליכי גבייה באמצעות הוצאה לפועל.

בשונה מהגשת תביעה על סכום קצוב על הפרת הסכם השכירות, בקשה לביצוע שטר אינה מחוייבת במשלוח מכתב התראה והמתנה של 30 ימים בטרם ניתן לפתוח תיק בהוצאה לפועל, פרק זמן משמעותי במצב שבו ידרש בעל הנכס לפנות להליכי פינוי מושכר.

על כן, חשוב מאוד ורצוי להחתים את השוכר על שטר חוב במעמד החתימה על חוזה השכירות במסגרתו מתחייב השוכר לשלם למשכיר כל סכום שלא ישולם בהתאם להתחייבותו בהסכם השכירות.

על גבי שטר החוב ניתן גם להחתים ערב לשטר, החתמת ערב לשטר החוב משמעותית מאוד ביחס לאפשרות שהמשכיר יפר את ההסכם או יפגר בתשלומי השכירות מאחר ומשמעות חתימת הערב על גבי השטר מעניקה למשכיר את האפשרות להיפרע מהשוכר ומהערב – יחד ולחוד.

להורדת להורדת שטר חוב לשכירות לדוגמא

התקשרו אלינו..

נשמח לקבל את פנייתכם, עו"ד במשרדנו זמין לקבל את שיחתכם. בהיעדר מענה נעשה מאמץ לחזור אליכם בהקדם.
חייג

כתבו לנו

רשומות נוספות באתר